Home » Informatie » Kantinerooster

Kantinerooster januari & februari 2018

  • Zaterdag 27 januari: 13.30 -18.00 uur
    N.v.t.
  • Maandag 29 januari: 19.15 - 23.00 uur
    Kristine Elzinga (dames)
  • Dinsdag 30 januari: 19.15 - 23.00 uur
    Pieter Postma
  • Woensdag 31 januari: 19.00 - 23.00 uur
    Tessa Hoekstra (dames)
  • Donderdag 1 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Tjeerd v.d. Schaaf en Facid Sheni
  • Vrijdag 2 februari: 18.00 - 23.00 uur
    Marcel Kats
  • Zaterdag 3 februari: 13.30 - 18.00 uur
    Pieter Postma, Esmee Kats (wedstrijd dames), Oebele Jan Douma
  • Maandag 5 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Eline Stienstra (dames)
  • Dinsdag 6 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Pieter Postma
  • Woensdag 7 februari: 19.00 - 23.00 uur
    Wianne Poelman (dames)
  • Donderdag 8 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Fokke Postma en Simien Couperus
  • Vrijdag 9 februari: 18.00 - 23.00 uur
    Henk de Jong (klaverjassen)
  • Zaterdag 10 februari:
    10.00 - 12:00 uur: Ouders Bauke Kuijpers (JO13)
    13.30 - 18.00 uur: Pieter Postma en Aaron van der Heide
  • Maandag 12 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Trienke de Haan (dames)
  • Dinsdag 13 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Pieter Postma
  • Woensdag 14 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Kellly Ijpenga (dames)
  • Donderdag 15 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Sikko Douma en Menno Nicolai
  • Vrijdag 16 februari: 18.00 - 24.00 uur
    Douwe Peters
  • Zaterdag 17 februari:
    8.30 - 10.30 uur: Ouders Nanne Njiboer (JO15)
    10.30 - 12.00 uur: Ouders Sietse Roel de Wit (JO8)
    12.00 - 18.00 uur Pieter Postma, Bonita v.d. Bij (wedstrijd dames), Elianne van Meerveld (wedstrijd sen 2)
  • Maandag 19 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Jasmijn Reitdsma (dames)
  • Dinsdag 20 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Nick de Roos
  • Woensdag 21 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Chantal de Vries (dames)
  • Donderdag 22 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Ronald Kooistra en Jordan Rezelman
  • Vrijdag 23 februari: 18.00 - 23.00 uur
    Harrie v.d. Heide
  • Zaterdag 24 februari:
    Pieter Postma en Marrit Klamer
  • Maandag 26 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Pieter Postma en Marleen v.d. Mei (dames)
  • Dinsdag 27 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Pieter Postma
  • Woensdag 28 februari: 19.15 - 23.00 uur
    Linda Munsterman (dames)
  • Donderdag 1 maart: 19.15 - 23.00 uur
    Stephan Orsel en Rudmer Mulder
  • Vrijdag 2 maart: 19.45 - 23.00 uur
    Rutger Huisman
  • Zaterdag 3 maart: 13.30 - 18.00 uur
    N.v.t.