La Moda Drachten nieuwe bordsponsor bij vv TFS!

Gepubliceerd op 15 januari 2024 om 19:18

In de rubriek van een "nieuwe bordsponsor" heeft de sponsorcommissie eerder in dit seizoen La-Moda Drachten als nieuwe sponsor mogen verwelkomen bij vv TFS! De trendy dameskledingzaak met als eigenaresse Ruth de Jong is natuurlijk totaal geen onbekende in Drachtstercompagnie. Waar ze vroeger zelf voetbalde bij de damesafdeling van TFS weten tegenwoordig de dames uit Kompenije en omstreken de gezellige knusse winkelzaak aan de J.G. van Blomstraat gemakkelijk te vinden. Je kunt hier terecht voor alle moderne dameskleding, aangevuld met onder anderen trendy accessoires zoals hoeden en sjaals. Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel een kijkje op de Facebookpagina van La Moda Drachten!

La Moda, bedankt!

#TrochFroenskipSterk #UsKlupInKlupFoarElk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.