Potgrondactie - bestellen is mogelijk

Gepubliceerd op 3 februari 2017 om 17:04

Eind februari/begin maart zal de v.v. T.F.S. weer bij u langskomen met potgrond. Om te voorkomen dat sommigen net iets eerder al bij de winkel hebben ingekocht, kunt u dit jaar ook telefonisch of per mail bestellen. Zo kunnen wij een betere inschatting qua inkoop maken en bent u er zeker van dat u potgrond krijgt.

Prijzen potgrond (zak van 20 ltr. )

* 1 zak 2,00 euro
* 4 zakken 7,50 euro
* 6 zakken 10,00 euro

Bestellen

Bestellen kan bij Wiepie Nijboer 0615-263612 of wieberennijboer@gmail.com. De opbrengst zal net als in de voorgaande jaren naar onze jeugd gaan. Dit kan zijn voor de financiering van activiteiten, tenues, tassen maar ook jeugddoeltjes etc. Door de nieuwe opzet van het pupillenvoetbal zal er waarschijnlijk flink geïnvesteerd moeten worden in materialen.

 

Met vriendelijke groet,
Wiepie Nijboer