Post Cleaning B.V. uit Drachten nieuwe bordsponsor bij vv TFS!

Gepubliceerd op 7 mei 2020 om 13:55

Namens de sponsorcommissie zijn wij verheugd te kunnen mededelen dat ook Post Cleaning de voetbalvereniging een warm hart toedraagt.

De eenmanszaak waarmee Andreas Post zich in 1983 vestigde in Drachten, is uitgegroeid tot een schoonmaakbedrijf met ruim 230 enthousiaste, betrokken werknemers. De diversiteit aan schoonmaakwerkzaamheden heeft zich in de jaren gestaag uitgebreid, net als het klantenbestand.

Waar bij TFS het wij-gevoel voorop staat, is dat ook bij Post Cleaning sterk ontwikkeld. Het verloop onder het personeel is laag en ziekteverzuim komt nauwelijks voor. Het tekent de betrokkenheid van de werknemers bij Post Cleaning en bij haar klanten.

Meer weten? kijk dan snel op hun website: http://www.postcleaning.nl/

Namens voetbalvereniging TFS bedankt!

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.