NIEUW WEDSTRIJDTENUE: stem op jouw favoriet

Gepubliceerd op 9 maart 2021 om 08:18

De afgelopen maanden is de sponsorcommissie is samenwerking met Voetbalshop Drachten opzoek gegaan naar een nieuwe kledingleverancier. Al snel viel het oog op Craft sportswear door de mooie kledinglijn en de kwaliteit van het wedstrijdshirt, dat wat de uitstraling van onze mooie voetbalclub ten goede komt.

Zo is er een commissie opgezet die met een wensen en eisenlijst aan de slag is gegaan met het ontwerpen van een nieuw wedstrijdtenue. Twee van de belangrijkste eisen zijn dat in het nieuwe tenue minder de zwarte kleuren komen en dat het shirt iets "klassieks" krijgt, zo hebben wij dus gekozen voor een witte / zwarte baan over het shirt (iets wat in het verleden ook in het TFS shirt was toegepast).  Verder hadden wij de volgende wensen wat we graag zagen in het tenue: het wapen van Drachtstercompagnie symbolisch bovenin op de achterkant, Troch Freonskip Sterk achterop de kraag,  de uiteinde van de mouwen aan de ene kant wit en andere kant zwart, een rugnummer met een witte rand er om heen. 

Stemmen
Onderstaand bevinden zich drie ontwerpen. Wij zijn benieuwd waar uw voorkeur naar uit gaat. De stemmen worden geteld als volgt: het shirt met de baan aan de zijkant (shirt nummer 1) heeft 51% of meer van de stemmen nodig om het te worden. Als het onder de 50% valt hebben er meer op de baan in het midden gestemd en dan zal er gekeken worden naar welke voorkeur de achterkant  van het tenue gaat.
Stemmen is gesloten! 
Met meer dan 50% is de keuze gevallen op shirt nummer 3!

SHIRT NUMMER 1

Voorkant:

- Zwart/witte baan aan de rechterzijde 
- Kraag met knopen

Achterkant:
In de kraag ''Troch Freonskip Sterk''
- Wapen van Kompenije onder de kraag

SHIRT NUMMER 2

Voorkant:

- Zwart/witte baan in het midden

Achterkant:
In de kraag ''Troch Freonskip Sterk''
- Wapen van Kompenije onder de kraag

SHIRT NUMMER 3

Voorkant:

- Zwart/witte baan in het midden

Achterkant:
In de kraag ''Troch Freonskip Sterk''
- Wapen van Kompenije onder de kraag
- Zwart/witte baan in het midden