Aankomende zaterdag volop voetbal op 't Trefpunt!

Gepubliceerd op 15 september 2022 om 11:38

π˜Όπ™–π™£π™ π™€π™’π™šπ™£π™™π™š π™―π™–π™©π™šπ™§π™™π™–π™œ 𝙫𝙀𝙑𝙀π™₯ π™«π™€π™šπ™©π™—π™–π™‘ 𝙀π™₯ '𝙩 π™π™§π™šπ™›π™₯π™ͺ𝙣𝙩!

Nadat het vlaggenschip afgelopen dinsdagavond met 7-0 verloor van vv Drogeham staat aankomende zaterdag voor het 1e en het 2e de generale repetitie op het programma voordat de competitie begint! Het 1e elftal neemt het om 15:00 thuis op tegen buurtgenoot sv RWF. De club uit Frieschepalen werd in de bekercampagne al meerdere malen gelinkt aan de Kompenijsters waarbij in het seizoen 19/20 de neutrale toeschouwer een geweldige wedstrijd voorgeschoteld gekregen die nipt met 2-3 werd verloren. Nieuw dit seizoen is dat we weer beschikken over een voorwedstrijd. Het tweede elftal zal om 13:00 het thuis opnemen tegen Peize 3. Mocht "it twadde" winnen van Peize dan zijn ze door in de volgende ronde. Verder is er aankomende zaterdag vooraf de wedstrijd van het eerste elftal lootjes verkoop waarbij de vleesprijzen mede mogelijk zijn gemaakt door slagerij Bouma uit Ureterp.

Zien we jou aankomende zaterdag ook op 't Trefpunt?

#TrochFreonskipSterk #usklupinklupfoarelk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.