Competitie indeling TFS 1 voor het seizoen 23/24

Gepubliceerd op 10 juli 2023 om 13:44

๐—–๐—ผ๐—บ๐—ฝ๐—ฒ๐˜๐—ถ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐—ถ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด ๐—ง๐—™๐—ฆ ๐Ÿญ ๐˜ƒ๐—ผ๐—ผ๐—ฟ ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐˜€๐—ฒ๐—ถ๐˜‡๐—ผ๐—ฒ๐—ป ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿฏ/๐Ÿฎ๐Ÿฐ
Wederom zal het vlaggenschip van TFS weer uit komen in de 5e klasse C. Daarin ontmoeten de Kompenijsters 4 nieuwe tegenstanders waaronder Houtigehage! Dat betekent dat er na maar liefst 13 jaar weer de befaamde derby tussen beide buurdorpen op het programma staat, toentertijd eindigde de laatste editie op 1 april 2010 in een 3-3 gelijkspel. Ook kunnen de groen-hemden zich wederom opmaken voor de sportieve derby tegen ONB.Onderstaand de indeling:
1. Sv' ASC '75 2. SV Donkerbroek 3. GSVV 4. SV Houtigehage 5. V.V. Jistrum 6. VV De Lauwers 7. V.V. ONB 8. VV Suameer 9. SV Suawoude 10. VV TFS 11. VVT 12. WTOC

We verwelkomen jullie graag aankomend seizoen op 't Trefpunt!#TrochFreonskipSterk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.