TFS in het nieuws door een schaap

Gepubliceerd op 5 februari 2024 om 08:48

Well, that escalated quickly....

Afgelopen zaterdag vond de 'Slag om Luchtenveld' plaats in de Kompenije. Even voor rust vond een schaap het wel welletjes en besloot de aandacht op zich te vestigen. Nou, dat is volgens ons wel gelukt.

Spelers van Houtigehage probeerden het beest te vangen en deze actie werd onschuldig op beeld vastgelegd. Niet wetende dat de video op Wâldnet zou komen te staan en het verhaal vervolgens landelijk nieuws werd. De Leeuwarder Courant interviewde op zijn beurt weer Tjeerd Woudstra van Houtigehage en zodoende werden we deze maandagochtend wakker met een verhaal over deze actie inclusief foto van onze huisfotograaf in de krant.

Een overzicht waar de beelden tot nu toe zijn opgedoken vind je onderaan deze pagina, ook met dank aan Plaatselijk Belang Drachtstercompagnie voor het overzicht!