Uitslag zaalvoetbaltoernooi 2016

Gepubliceerd op 8 januari 2017 om 10:52

Op dinsdag 27 december jl. hadden de jeugd en de senioren hun traditionele zaaltoernooi in de sporthal in Houtigehage. Het onderlinge toernooi begon met de mini-pupillen en eindigde met de senioren.

Bij de senioren hadden we zes teams waaronder vier teams van v.v. T.F.S. Gasteams waren die van de korfbalvereniging en die van Sjaak Loopstra. Deze beide teams waren veruit de beste teams. In de onderlinge wedstrijd wist het Rottevalster team van Sjaak keeper Feike Postma van de korfbalvereniging twee keer te passeren. Omdat het korfbalteam, met o.a. Gurbe Aardema en Marcel van der Meulen in de gelederen, niet tot scoren kwam, werd het team van Sjaak winnaar van het toernooi. Na afloop was er voor de winnaars een doos gebak. 

De uitslag is als volgt: 

  1. Team Sjaak Loopstra; 5-15
  2. Team k.v. T.F.S.; 5-12
  3. A-junioren; 5-7
  4. Senioren 3; 5-5
  5. Senioren 2; 5-4
  6. Senioren 1; 5-0

Alle foto's zijn te bekijken op onze Facebook pagina.

 

1.jpg

Het winnende team