Home » Nieuws » Indelingen 2018-2019 | Update 2-8-2018

Indelingen 2018-2019 | Update 2-8-2018

Gepubliceerd op 2 augustus 2018 09:57

Op Voetbal.nl zijn recentelijk de voorlopige indelingen bekend gemaakt. Voor onze teams betekent dat zij als volgt zijn ingedeeld*.

Daarnaast is via https://www.vv-tfs.nl/nieuws/264708_bekerprogramma-2018-2019-update-2-8-2018 het voorlopige bekerprogramma te vinden.

 

Zaterdag VR1

Beker -Vrouwen, VR1, Groep 3 37

  • Gomos VR1
  • Oerterp VR1
  • ST SC Kootstertille/Drogeham VR1
  • TFS VR1

Competitie -Vrouwen Zaterdag - 5e Klasse E

  • CVO VR1
  • De Lauwers VR1
  • Harkema Opeinde VR1
  • Harkemase Boys VR1
  • Kollum VR1
  • SC Veenwouden VR1
  • ST Friese Boys/SC Twijzel VR1
  • ST Houtigehage/'t Fean VR1
  • ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2
  • TFS VR1
  • VCR VR1
  • VVT VR1

 

Zaterdag 1

Beker - Niet van toepassing

Competitie - Mannen Zaterdag 5e Klasse C

  • De Sweach 1
  • Drogeham 1
  • Eastermar 1
  • Friese Boys 1
  • GSVV 1
  • Lions'66 1
  • Noordbergum 1
  • SC Boornbergum'80 1
  • Suameer 1
  • Suawoude 1
  • TFS 1
  • VVT 1

 

Zaterdag 2

Beker -Mannen, 2, Groep 2 23

  • TFS 2
  • Harkema Opeinde 3
  • Drachtster Boys 6
  • Harkemase Boys 4

Competitie - Mannen Zaterdag 6e klasse K

  • 't Fean'58 5
  • Friese Boys 4
  • Hardegarijp 5
  • Harkema Opeinde 4
  • Jistrum 2
  • Ropta Boys 3
  • Rottevalle 3
  • S.C. Stiens 6
  • SC Kootstertille 3
  • TFS 2
  • V en V'68 3

 

JO15

Beker - Onder 15, JO15-1, Groep 2 21

  • TFS JO15-1
  • ONT JO15-1
  • ONB JO15-1
  • RWF JO15-1

Competitie - Onder 15 zaterdag - 2e Klasse 07 najaar

  • Buitenpost JO15-2
  • Drachtster Boys JO15-3
  • ONB JO15-1
  • ONT JO15-1
  • Opende JO15-1G
  • RWF JO15-1
  • SJO Bergum BCV Combinatie JO15-2
  • SJO Feanstars JO15-2d
  • TFS JO15-1
  • VEV'67 JO15-3
  • Zevenhuizen JO15-1
  • Zuidhorn JO15-3

 

JO13

Beker - Onder 13, JO13-1, Groep 3 34

  • Eastermar JO13-1G
  • Suameer JO13-1G
  • TFS JO13-1
  • Rottevalle JO13-1G

Competitie - Onder 13 zaterdag - 3e Klasse 14 najaar

  • Drachten JO13-2
  • Drachtster Boys JO13-4
  • Harkemase Boys JO13-2
  • Jubbega JO13-2
  • ONB JO13-3
  • ONT JO13-2
  • Rottevalle JO13-1G
  • SJO Feanstars JO13-2
  • SJO WTTC JO13-2G
  • ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1
  • TFS JO13-1

 

JO9

Beker - Onder 9, JO9-1, Groep 3 35

  • VV Opende JO9-1
  • TFS JO9-1
  • GSVV JO9-1G
  • Harkemase Boys JO9-1

 

Competitie - Onder 9 zaterdag - 3e Klasse 21 najaar 

  • ASC JO9-1
  • Buitenpost JO9-3
  • Drachten JO9-4
  • Drogeham JO9-1
  • Eastermar JO9-1G
  • Friese Boys JO9-1
  • GSVV JO9-1G
  • Grootegast Fc. JO9-2G
  • Harkema Opeinde JO9-1
  • Harkemase Boys JO9-1
  • TFS JO9-1
  • VV Opende JO9-1

 

JO7

Beker - Niet van toepassing

    Competitie - Onder 7 zaterdag - 1e Klasse 16 najaar

    • Harkemase Boys JO7-1
    • SJO Feanstars JO7-1
    • TFS JO7-1
    • VV Opende JO7-1

     

    * Fouten voorbehouden


    «   »

    Reactie plaatsen

    Reacties

    Er zijn geen reacties geplaatst.