vv TFS versterkt zich met Robin van Es

Gepubliceerd op 12 mei 2019 om 21:59
vv TFS versterkt zich door de komst van Robin van Es. De 27 jarige inwoner van Lippenhuizen komt van derdeklasser Thor. Robin is een oud voetballer uit de jeugd van TFS en is zeker geen onbekende in Drachtster Compagnie. Op zijn 15e is hij gaan voetballen bij vv Drachten en vanaf zijn 21e speelt Robin bij Thor uit Lippenhuizen. Na 6 seizoenen maakt hij de overstap naar TFS: "Ik maak de overstap om weer met mijn jeugdvrienden te voetballen. Al jaren fantaseer ik met Gerrit Oege om weer bij TFS te voetballen, wat ik al als klein kind wilde. Mijn vader heeft 10 jaar in het eerste gespeeld en dat wou ik ook altijd graag. Daarnaast is met het kampioenschap de missie bij Thor geslaagd.” Aldus de IT'er die 24/7 oplossingen bedenkt voor zijn klanten bij SoHosted uit Drachten.
 
Robin van Es was dit seizoen ook vaak te vinden bij wedstrijden van TFS en is ook zeer positief: "Ik ben heel erg blij dat er weer een groep spelers staat waar toekomst in zit en ik vind dat dit seizoen echt een top prestatie is gezien de afgelopen jaren. Daarom ben ik ook erg blij dat Hans ook komend seizoen voor de groep staat. Ik hoop dat het publiek ook meer gaat komen en TFS nog meer gaat steunen, dan kan het blijven groeien.” Robin van Es speelde in de jeugd onder andere samen met Janco Booi en Nick de Roos en is een verdedigend en controlerende ingestelde speler.