Klaas Nijboer speelt volgend seizoen bij TFS!

Gepubliceerd op 13 mei 2020 om 14:17

Met ingang van seizoen 2020-2021 komt de 16 jarige aanvaller na een kort uitstapje bij de jeugd van Feanstars de overstap maken naar de selectie van onze vlaggenschip. Klaas Nijboer is een talentvolle voetballer en zeker geen onbekende in Drachtstercompagnie. In het afgelopen seizoen wist hij met Feanstars JO17-1 kampioen te worden in de Hoofdklasse en in de beker campagne werden ze na de winter uitgeschakeld door FC Emmen JO17-1. Na drie seizoen bij Feanstars vond hij het wel tijd voor de overstap naar de senioren van TFS: “Ik kon mijn werk niet altijd combineren met het voetballen bij Feanstars vanwege de trainingstijden. Vorig jaar in de zomer deden wij ook af en toe partijtje en toen was de klik er gelijk al met de spelers van de senioren, gekscherend werd mij toen al verteld dat ik wel weer terug kon komen. Nadat wij in de afgelopen winterstop hebben gezeten bij TFS over de plannen voor een derde elftal en hoe zij in de toekomst jeugdige spelers willen in passen, leken mij de plannen super leuk en het is kortom gewoon altijd gezellig bij TFS!” Aldus Klaas Nijboer die doordeweeks als hovenier werkt bij De Haan Hoveniers.

Afgelopen seizoen was de Kompenijster al met regelmaat te vinden bij de wedstrijden van TFS en is dan ook over aankomend seizoen ambitieus: “Ik wil graag met z’n allen er voor gaan om aankomend seizoen mee te kunnen doen om promotie naar de 4e klasse. Verder gaan wij er volgend jaar natuurlijk er een heel mooi seizoen van maken!”

Welkom Klaas!

#TrochFreonskipSterk!🖤💚

 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.