Voorbereiding gestart 1e elftal

Gepubliceerd op 10 augustus 2021 om 14:52

Afgelopen zaterdag heeft het vlaggenschip onder leiding van Andre van der Veen en Sjaak Loopstra de eerste training voor het seizoen 2021/22 afgewerkt. Na een toespraak van de plaatselijke boswachter werd er om 10 uur begonnen met een bosloop in de Bakkeveense bossen, na een lunch in de kantine van TFS stond er 's middags nog een training op het programma en de dag werd uiteraard afgesloten met een hapje en een drankje.

Na afgelopen zaterdag zal het eerste elftal wekelijks op maandag en donderdag trainen en staan er diverse oefenwedstrijd op het programma tegen de respectievelijke tweede elftallen van ONT, Rottevalle, Harkema-Opeinde en zal er geoefend worden tegen het 1e van Boornbergum Zaterdag.

We gaan het seizoen weer met vertrouwen tegemoet!

#TrochFreonskipSterk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.