Fa. Nijboer Groen & Infra nieuwe bordsponsor!

Gepubliceerd op 25 mei 2022 om 09:52

Namens de sponsorcommissie zijn we verheugd om te kunnen mededelen dat FA. Nijboer Groen & Infra uit Drachtstercompagnie de vv TFS een warm hart toedraagt!

Eigenaar Johannes Nijboer is voor vele mensen geen onbekende in Drachtstercompagnie. De jonge ondernemer die in 2021 zijn bedrijf FA. Nijboer Groen & Infra oprichtte heeft een passie voor het voornamelijk aanleggen van tuinen, maar kleinschalig grondwerk staat hij zeker ook niet in de weg. We zijn dan ook zeer trots dat ook jonge ondernemers zoals Johannes de Kompenijster voetbalclub willen sponsoren. Toen Johannes ons benaderde was zijn vraag: “Ik soe hiel graach wolle fuotbalje, mar troch myn wurk slagget dot net. Dus ik soe graach de fuotbolklup wolle stypje troch middel fan in reklamebord! Aldus Nijboer. Meer weten of in contact komen met FA. Nijboer Groen & Infra? Hij is bereikbaar op: Mob: 06 55 41 40 01 / E: fanijboergroeninfra@outlook.com

Fa Nijboer Groen en Infra bedankt!

#TrochFreonskipSterk #úsklupinklupfoarelk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.