08-10 Suameer op bezoek!

Gepubliceerd op 6 oktober 2022 om 15:47

πŸ…½πŸ…΄πŸ†‡πŸ†ƒβš”π™Žπ™ͺπ™–π™’π™šπ™šπ™§ 𝙀π™₯ π™—π™šπ™―π™€π™šπ™ !

πŸ’šπŸ–€Aankomende zaterdag neemt TFS 1 het om 15:00 thuis op tegen VV Suameer. De gasten van deze middag zijn geen onbekende voor de Kompenijsters. De wedstrijd stond de afgelopen 5 seizoenen al driemaal op het programma, waarin TFS tweemaal met de winst ervan door ging. De confrontatie tussen beide ploegen in het seizoen 17/18 zullen de meeste Kompenijsters nog het meest bijgebleven zijn. In het seizoen waar het Kompenijster vlaggenschip na drie seizoenen afwezigheid hun rentree in de 5e klasse maakte werd er toentertijd de eerste en enige zege behaald door met 5-4 van Suameer te winnen. Leuk feitje is dat goalgetter Oebele Douma in die wedstrijd z'n allerlaatste doelpunt maakte in dienst van TFS . Dit seizoen staan de verhoudingen er heel anders voor. Suameer heeft de afgelopen twee wedstrijden verloren. In de openingswedstrijd was Donkerbroek met 4-0 te sterk en vorige week verloren de Sumarders nipt met 1-2 van ASC '75, daardoor staan de gasten nog op een hatelijke 0 punten. Daarentegen staan de Kompenijsters compleet verrast op een gedeeld 1e plaats met 6 punten. Weet TFS dit succes een vervolg te geven en ook Suameer aan de zege kar te binden? In de voorwedstrijd van deze middag neemt "it twadde" het thuis om 13:00 op tegen Rottevalle 3.

#TrochFreonskipSterk #usklupinklupfoarelk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.