Op nei Twijzelerheide!

Gepubliceerd op 14 oktober 2022 om 11:44

⚔Oᴘ ɴᴇɪ Tᴡɪᴊᴢᴇʟᴇʀʜᴇɪᴅᴇ!

💚🖤Morgenmiddag neemt het Kompenijster vlaggenschip het op in en tegen Twijzelerheide. De manschappen van Robin van Es zullen op "de Heide" een lastige tegenstander treffen waar TFS voor het laatst in het seizoen 94/95 met een overwinning (2-5) er van door wist te gaan. Al hoewel TFS in het seizoen 18/19 ook dichtbij was bij een overwinning verspeelden ze binnen 10 minuten in de slotfase een 0-3 voorsprong. In het huidige seizoen staat VVT met 4 punten op een gedeeld 6e plek. TFS is momenteel nog ongeslagen en staat op een gedeeld 1e plek met 7 punten. Steun jij morgen de Kompenijsters ook in Twijzelerheide? Aftrap 14:30.

#TrochFreonskipSterk #usklupinklupfoarelk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.