Vrijdagavond 9 juni sponsortoernooi!

Gepubliceerd op 8 juni 2023 om 09:11

π˜Όπ™–π™£π™ π™€π™’π™šπ™£π™™π™š π™«π™§π™žπ™Ÿπ™™π™–π™œπ™–π™«π™€π™£π™™ 𝙨π™₯π™€π™£π™¨π™€π™§π™©π™€π™šπ™§π™£π™€π™€π™ž 𝙫𝙫 π™π™π™Ž!

Na het succes van de eerste editie vorig jaar staat aankomende vrijdagavond 9 juni het 7 tegen 7 sponsortoernooi weer op programma! Met maar liefst 12 teams trappen we om 19:00 af met het toernooi. Het is prachtig om te zien hoeveel leden, oud leden, supporters en sponsoren mee willen doen met dit toernooi! Direct na afloop sluiten we het seizoen af met live muziek van Bertus Sipma! Zien we jou aankomende vrijdag ook? Deelnemers van het toernooi verzoeken we om 18:50 wedstrijd klaar te staan, zodat we tijdig kunnen beginnen!

#TrochFreonskipSterk #UsKlupInKlupFoarElk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.