Groot onderhoud velden: alleen veld 2 open

Gepubliceerd op 31 mei 2017 om 16:53

Woensdag 31 mei hebben de velden groot onderhoud gehad. Wat betreft het voetbalveld heeft men het zand rondom 10 drainagepijpen verwijderd en vervolgens weer nieuw zand rondom de buizen gespoten. Hopelijk zijn we nu straks van alle nattigheid af. Verder heeft men zand over het voetbal-, training- en korfbalveld gestrooid. Donderdag 1 juni komt er graszaad in. Dit betekent dat we de komende drie maanden de velden niet mogen betreden. Mensen die dit wel doen graag aanspreken op hun ongewenst gedrag. De bedoeling is om begin september weer een mooie groene bespeelbare grasmat te hebben.

Voor iedereen die wil trainen of een balletje wil trappen is veld 2 nog wel steeds beschikbaar. Wij zorgen voor een tweetal jeugddoelen op het veld.
Mededelingveld-2.jpg