TFS Sjaal en webshop geopend

Gepubliceerd op 18 februari 2019 om 16:00

DE NIEUWE VV TFS SJAAL IS BESTELD!

Nu koningwinter zijn intrede heeft gebracht in de Kompenije hebben wij het goede idee bedacht om een VV TFS sjaal te regelen. Met in totaal 160 stemmers op zowel facebook en de website mogen wij dit een groot succes noemen! Met maar liefst 84 procent van de stemmen is er gekozen voor de onderstaande sjaal. De sjaal is inmiddels besteld en de productietijd word geschat op ± 3 weken, zodra ze binnen zijn zal verdere informatie volgen.

Eenieder bedankt voor de stem en de inschrijving!

Kosten: € 10,- per sjaal

Ophalen: De sjaal kun je over ca. 3-4 weken ophalen in de kantine.

TFS webshop geopend

In samenwerking met Muta zijn we achter de schermen druk bezig geweest met het realiseren van een vv TFS webshop. De webshop is gevuld met de Stanno Prestige kledinglijn en wordt bedrukt met het TFS logo, optioneel kunt u ook de uw initialen of naam laten bedrukken. Onze kledinglijn kunt u online bekijken en bestellen via onze website https://www.vv-tfs.nl/.
De levertijd is ongeveer 1 a 1,5 weken op de bestellingen.
Uw bestelling kunt u op zaterdag ophalen in de kantine op vertoon van de orderbevestiging.