KNVB maakt competitie indelingen bekend.

Gepubliceerd op 15 juli 2019 om 19:54

De KNVB heeft maandag 15 juli de competitie indelingen bekend gemaakt. TFS blijft wederom uitkomen in klasse 5C, doordat er maar liefst een zevental nieuwe clubs aanwezig zijn, kent de indeling enkele nieuwkomers voor TFS. Zo maakt Noordbergum weer zijn rentree in het standaardvoetbal en maken vv Nieuw Roden & vv Westerkwartier hun debuut in het zaterdag's voetbal. Daarnaast komen ASC'75, De Lauwers en VCR over uit de 4e klasse. De volledige indeling voor het nieuwe seizoen 2019-2020 bestaat uit: 

 • ASC '75
 • vv De Lauwers
 • vv Drogeham
 • vv Eastermar
 • vv Nieuw Roden
 • vv Noordbergum
 • vv Suameer
 • vv Suawoude
 • vv TFS
 • vv Westerkwartier
 • VCR
 • VVT
 • vv Zeester

De overige indelingen staan op https://www.voetbal.nl/club/BBBF73P/overzicht