Vertrouwde sponsor Decokay/Slump & Bos vernieuwt reclamebord bij VV TFS.

Gepubliceerd op 29 augustus 2019 om 11:31

Als sponsorcommissie zijn wij zeer verheugd dat onze trouwe sponsor Decokay/Slump&Bos een splinternieuw bord heeft laten ophangen langs ons hoofdveld.

"Wij wensen alle leden van vv TFS een sportief en leuk seizoen waarin er maar veel gescoord mag worden, maar lukt het even niet om de bal in het doel te krijgen? Geen zorgen ook bij ons kunt u scoren, namelijk een nieuw interieur!
Wij zijn Decokay Drachten en Slump & Bos en helpen jou graag om van jullie huis een thuis te maken. Wij snappen dat u jullie huis zo wilt inrichten dat het als thuis voelt en dat dit best lastig is. Wij helpen jullie graag door de tijd te nemen en te luisteren wat bij jullie en jullie huis past. Kom een keer vrijblijvend langs bij Decokay Drachten op de woonboulevard voor vakkundig advies en maak van jullie huis, jullie thuis."

Decokay/Slump&Bos bedankt!

Contact:
M. L. Kingsingel 54 (Meubelboulevard Drachten)
9203 JC Drachten
Tel: (0512) 34 04 40