Kijlstra Personenvervoer nieuwe bordsponsor vv TFS

Gepubliceerd op 4 februari 2020 om 19:04

Namens de sponsorcommissie van vv TFS verwelkomen wij met trots Kijlstra Personenvervoer als nieuwe bordsponsor!

Kijlstra Personenvervoer uit Drachten draagt vv TFS een warm hart toe. Net als vv TFS geloven we in de kracht van samenwerken. Als team gaan voor het beste resultaat. Altijd een stapje extra zetten. Dat geldt ook voor onze medewerkers. Zij zijn dag en nacht in beweging om iedere klant met een vervoerswens op een passende manier te vervoeren. Of het nu gaat om taxivervoer, leerlingenvervoer, zittend ziekenvervoer, directievervoer of Wmo-vervoer: als professioneel personenvervoerder zetten wij altijd dat stapje extra voor uw vervoer. Wie u ook bent of wat u vervoerswens ook is. U kunt al 90 jaar op ons rekenen! Dus heeft u een taxi (of een ander vorm van vervoer) nodig? Bel: 0512- 51 24 84 en wij helpen u op weg! Dat doen we niet alleen, maar samen met onze ruim 100 medewerkers personenvervoer. En om nog even de link te maken met voetbal: we wensen vv TFS heel veel succes en sluiten ons van harte aan bij de slogan: #TrochFreonskipSterk!