Klinkende overwinning voor TFS 2!

Gepubliceerd op 19 september 2020 om 10:12

Gisteravond heeft het tweede elftal een klinkende 1-5 overwinning geboekt in en tegen Eastermar 3! Nadat Gijs Vlastuin de ban brak in de 25e minuut door de bal in de korte hoek binnen te schieten (0-1) was het Eastermar dat met een lange bal de stand al snel op 1-1 wist te brengen. Vlak voor rust wisten de Kompenijsters toch nog te scoren door Stefan van Meerveld die de bal geplaatst tegen de touwen aan schoot (1-2). Na de thee wist TFS meermaals goed over de linkerkant op te komen wat resulteerde in een perfecte voorzet van Siemen Couperus op Frits v/d Meer die de bal hard uit de lucht binnen schiet (1-3). Even later wist diezelfde Frits van der Meer vanaf goed aangeven van Aaron v/d Heide de bal in de hoek te koppen (1-4). Het slotwoord kwam op naam van Gijs Vlastuin die na binnen wist te komen en de bal met een droge knal in de linker beneden hoek knalde wat de eindstand bracht op (1-5) . Een knappe overwinning van een ploeg waarin enkele spelers al een ruime tijd de kicksen niet meer aan hadden getrokken!

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.