Namens de sponsorcommissie verwelkomen wij Wasdas Drachten als nieuwe reclamebordsponsor bij vv TFS!

Gepubliceerd op 13 januari 2021 om 13:43

Namens de sponsorcommissie verwelkomen wij Wasdas Drachten als nieuwe reclamebordsponsor bij vv TFS!

"Welkom bij Wasdas, waar uw auto tot in de puntjes verzorgd wordt. Of het nu gaat om het wassen of het poetsen, polijsten of interieur reinigen van uw auto, bij Wasdas bent u verzekerd van de beste service. Niet alleen onze apparatuur staat daar garant voor, ook ons personeel doet er alles aan om u met een schone, frisse auto weer weg te zien rijden. En het mooie is dat wij met meerdere vestigingen altijd in de buurt zijn. Zien we u snel in onze auto wasstraat?

Wasdas. Heerlijk schoon, lekker fris!"

π˜Ώπ™šπ™£π™  𝙀𝙀𝙠 𝙖𝙖𝙣 π™€π™£π™―π™š 𝙨π™₯π™€π™£π™¨π™€π™§π™šπ™£, π™―π™žπ™Ÿ π™¨π™©π™šπ™ͺπ™£π™šπ™£ 𝙀𝙣𝙨 π™šπ™£ π™¬π™žπ™Ÿ π™¨π™©π™šπ™ͺπ™£π™šπ™£ 𝙝π™ͺ𝙣!

#TrochFreonskipSterk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.