De Haan Westerhoff nieuwe bordsponsor bij vv TFS!

Gepubliceerd op 18 januari 2021 om 14:54

Namens de sponsorcommissie willen wij deze week De Haan Westerhoff verwelkomen als nieuwe bordsponsor bij vv TFS.

đ—Ē𝗮𝘁 𝗸𝗮đ—ģ 𝗗𝗲 𝗛𝗮𝗮đ—ģ đ—Ē𝗲𝘀𝘁𝗲đ—ŋđ—ĩđ—ŧđ—ŗđ—ŗ 𝘃đ—ŧđ—ŧđ—ŋ 𝘂𝘄 đ—¯đ—˛đ˜đ—˛đ—¸đ—˛đ—ģ𝗲đ—ģ?
De Haan Westerhoff levert zonwering, rolluiken en kozijnen én zorgt voor de juiste werking. Dat gebeurt vanuit meerdere vestigingen in Nederland. Ons hoofdkantoor zit in Drachten en de andere vestigingen in Elst, Gorinchem, Groningen en Veldhoven. In geval van een storing staat onze servicedienst 24 uur per dag klaar.

Onze adviseurs denken graag met u mee. Heeft u advies nodig voor de juiste zonwering, rolluiken en/of kozijnen, neem dan contact met ons op via 0512 35 13 33 dan koppelen we u aan de juiste adviseur. Mailen kan natuurlijk ook via info@dhwz.nl. Of neem eens een kijkje op www.dhwz.nl voor meer informatie.

"𝘋đ˜Ļ 𝘏đ˜ĸđ˜ĸđ˜¯ 𝘞đ˜Ļ𝘴đ˜ĩđ˜Ļđ˜ŗ𝘩𝘰𝘧𝘧 𝘸đ˜Ļđ˜¯đ˜´đ˜ĩ 𝘷𝘷 𝘛𝘍𝘚 đ˜Ļđ˜¯ đ˜¯đ˜ĸđ˜ĩđ˜ļđ˜ļđ˜ŗ𝘭đ˜Ēđ˜Ģđ˜Ŧ đ˜ĸ𝘭𝘭đ˜Ļ đ˜ĸđ˜¯đ˜Ĩđ˜Ļđ˜ŗđ˜Ļ 𝘷đ˜Ļđ˜ŗđ˜Ļđ˜¯đ˜Ē𝘨đ˜Ēđ˜¯đ˜¨đ˜Ļđ˜¯ đ˜Ļđ˜¯ 𝘰đ˜ŗ𝘨đ˜ĸđ˜¯đ˜Ē𝘴đ˜ĸđ˜ĩđ˜Ēđ˜Ļ𝘴 đ˜Ĩđ˜Ēđ˜Ļ 𝘨đ˜Ļđ˜ĩđ˜ŗ𝘰𝘧𝘧đ˜Ļđ˜¯ đ˜ģđ˜Ēđ˜Ģđ˜¯ đ˜Ĩ𝘰𝘰đ˜ŗ đ˜Ĩđ˜Ļ 𝘨đ˜Ļ𝘷𝘰𝘭𝘨đ˜Ļđ˜¯ 𝘷đ˜ĸđ˜¯ 𝘩đ˜Ļđ˜ĩ 𝘷đ˜Ēđ˜ŗđ˜ļ𝘴 𝘷đ˜Ļđ˜Ļ𝘭 𝘴đ˜ĩđ˜Ļđ˜ŗđ˜Ŧđ˜ĩđ˜Ļ. 𝘏𝘰𝘱đ˜Ļ𝘭đ˜Ēđ˜Ģđ˜Ŧ đ˜Ŧ𝘰𝘮đ˜ĩ đ˜Ļđ˜Ļđ˜¯ đ˜Ēđ˜Ļđ˜Ĩđ˜Ļđ˜ŗ đ˜Ļđ˜ŗ đ˜ģđ˜ĸđ˜Ŧđ˜Ļ𝘭đ˜Ēđ˜Ģđ˜Ŧ đ˜ĻĖđ˜¯ 𝘱đ˜ŗđ˜Ē𝘷đ˜ĻĖ đ˜ģ𝘰 𝘨𝘰đ˜Ļđ˜Ĩ 𝘮𝘰𝘨đ˜Ļ𝘭đ˜Ēđ˜Ģđ˜Ŧ đ˜Ĩ𝘰𝘰đ˜ŗ𝘩đ˜Ļđ˜Ļđ˜¯."

đ˜ŋ𝙚đ™Ŗ𝙠 𝙤𝙤𝙠 𝙖𝙖đ™Ŗ 𝙤đ™Ŗđ™¯đ™š 𝙨đ™Ĩ𝙤đ™Ŗ𝙨𝙤𝙧𝙚đ™Ŗ, đ™¯đ™žđ™Ÿ 𝙨𝙩𝙚đ™Ēđ™Ŗ𝙚đ™Ŗ 𝙤đ™Ŗ𝙨 𝙚đ™Ŗ đ™Ŧ𝙞𝙟 𝙨𝙩𝙚đ™Ēđ™Ŗ𝙚đ™Ŗ 𝙝đ™Ēđ™Ŗ!

#Sponsor #TrochFreonskipSterk #ÚsKlupInKlupFoarElk

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.