TFS niet opgewassen tegen sterk Eastermar

Gepubliceerd op 4 oktober 2021 om 13:30

Afgelopen zaterdagmiddag was een slechte middag voor het eerste elftal van TFS in het treffen tegen vv Eastermar. De eerste vijfentwintig minuten gebeurde er niet zoveel, maar daarna begon de trein van Oostermeer te lopen en werd TFS na 33 minuten voetballen getrakteerd op de eerste tegentreffer. TFS stond na de 0-1 met de rug tegen de muur en dat werd afgestraft met nog eens 3 tegentreffers, waardoor het Kompenijster vlaggenschip thee ging drinken met een 0-4 ruststand.

Na rust werd maar eens duidelijk dat Eastermar op basis van doelsaldo opzoek ging naar een monsterscore en wisten door gretig druk te zetten al vrij snel de 0-5 te maken. Na een aantal wissels van beide kanten werd het spel iets langzamer en nam de trein van Eastermar af in snelheid. Het leidde uiteindelijke tot een compleet terechte uitslag van 0-7 in het voordeel van de gasten. De reacties waren dan ook maar snel gericht richting de toekomst “wy moatte dizze wedstryd mar gau ferjitte!” Na deze opmerking werd de derde helft gewonnen wat resulteerde met Heineken wat uitverkocht was. Een wijs man zei ooit “de beste raad is voorraad”.

Aankomende zaterdag staat er voor het vlaggenschip de uitwedstrijd tegen vv Zeester (Zoutkamp) op het programma.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.