Carbidschieten gaat NIET door!
Carbidschieten 2020 gaat NIET door!
22 dec 2020
Carbidschieten 2020 gaat NIET door!
19 dec 2020
Op dinsdag 13 oktober jl. heeft de regering de voetbalcompetitie stilgelegd i.v.m. het hoge aantal corona besmettingen in ons land. Ook binnen onze club zijn er een aantal mensen positief getest. In de persconferentie van 8 december hebben we helaas nog geen duidelijkheid gekregen over het wanneer weer kunnen sporten in teamverband. De huidige competitie kan volgens het laatste nieuws vanuit de KNVB als beëindigd worden beschouwd. Er komt wellicht een nieuwe opzet. Misschien dat we dit seizoen nog in klein competitieverband een x aantal wedstrijden kunnen voetballen.
18 dec 2020
In het kader van het coronagebeuren blijft onze kantine voorlopig nog gesloten. Daarom hebben we besloten de artikelen met een THT t/m februari tegen kostprijs te verkopen. De artikelen en te volgen procedure staan hieronder weergegeven.
17 dec 2020
Sinds de zomer beschikken wij samen met de korfbalvereniging over een kunstgrasveld met een lichtinstallatie van LED-verlichting wat wij in samenwerking met SportStroom hebben kunnen realiseren."SportStroom ademt sport! In 2003 opgericht door de voorzitter van De Graspiepers in Drachten, helpen we elke dag sportverenigingen met energie besparen.Ook hebben we een installatietak waarmee we LED-sportveldverlichting realiseren. We zijn dankbaar voor het vertrouwen dat we ook van VV en KV TFS kregen en wensen jullie veel speelplezier onder de prachtige LED-verlichting!"Namens vv TFS SportStroom bedankt!
11 dec 2020
Wilt u met de kerst ook genieten van een heerlijke rollade?
5 nov 2020
vv TFS heeft samen met de mensen die op ons hebben gestemd maar liefst € 634,42 behaald voor de Rabobank ClubSupport! Met deze bijdrage kunnen wij investeren in onze jeugd! Via deze weg willen wij een ieder bedanken voor het stemmen op onze vereniging!
We proberen iedereen zoveel mogelijk via onze website te informeren. Mocht u desondanks toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op. Kijk hiervoor op de contactpagina.