Hoofdsponsor Senioren

Hoofdsponsor Jeugd

Kledingsponsoren


Van harte welkom op de website van
75 JiER v.v. T.F.S. 1949-2024


laatste Nieuws

Potgrond en viooltjes actie!

๐™‹๐™ค๐™ฉ๐™œ๐™ง๐™ค๐™ฃ๐™™ ๐™š๐™ฃ ๐™ซ๐™ž๐™ค๐™ค๐™ก๐™ฉ๐™Ÿ๐™š๐™จ ๐™–๐™˜๐™ฉ๐™ž๐™š!Aankomende zaterdagochtend 20 maart houdt de jeugd van vv T.F.S. een potgrond en viooltjes actie. Wij gaan met een geluidsomroeper door de straten van de bebouwde kom van Dr. Kompenije om zoveel mogelijk potgrond en viooltjes te verkopen!

Lees meer »

NIEUW WEDSTRIJDTENUE: stem op jouw favoriet

De afgelopen maanden is de sponsorcommissie is samenwerking met Voetbalshop Drachten opzoek gegaan naar een nieuwe kledingleverancier. Al snel viel het oog op Craft sportswear door de mooie kledinglijn en de kwaliteit van het wedstrijdshirt, dat wat de uitstraling van onze mooie voetbalclub ten goede komt.Zo is er een commissie opgezet die met een wensen en eisenlijst aan de slag is gegaan met het ontwerpen van een nieuw wedstrijdtenue. Twee van de belangrijkste eisen zijn dat in het nieuwe tenue minder de zwarte kleuren komen en dat het shirt iets "klassieks" krijgt, zo hebben wij dus gekozen voor een witte / zwarte baan over het shirt (iets wat in het verleden ook in het TFS shirt was toegepast).ย  Verder hadden wij de volgende wensen wat we graag zagen in het tenue: het wapen van Drachtstercompagnie symbolisch bovenin op de achterkant, Troch Freonskip Sterk achterop de kraag,ย  de uiteinde van de mouwen aan de ene kant wit en andere kant zwart, een rugnummer met een witte rand er om heen.ย StemmenOnderstaand bevinden zich drie ontwerpen. Wij zijn benieuwd waar uw voorkeur naar uit gaat. De stemmen worden geteld als volgt: het shirt met de baan aan de zijkant (shirt nummer 1) heeft 51% of meer van de stemmen nodig om het te worden. Als het onder de 50% valt hebben er meer op de baan in het midden gestemd en dan zal er gekeken worden naar welke voorkeur de achterkantย  van het tenue gaat.Stemmen is gesloten!ย Met meer dan 50% is de keuze gevallen op shirt nummer 3!

Lees meer »

๐—ก๐—ผ๐—ด ๐˜๐˜„๐—ฒ๐—ฒ ๐—ฑ๐—ฎ๐—ด๐—ฒ๐—ป ๐—ฑ๐—ฒ ๐˜๐—ถ๐—ท๐—ฑ ๐—ผ๐—บ ๐—ท๐—ฒ ๐—ผ๐—ฝ ๐˜๐—ฒ ๐—ด๐—ฒ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ป ๐˜ƒ๐—ผ๐—ผ๐—ฟ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ž๐—ผ๐—บ๐—ฝ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ท๐˜€๐˜๐—ฒ๐—ฟ ๐—น๐—ถ๐˜ƒ๐—ฒ ๐—ฏ๐—ถ๐—ป๐—ด๐—ผ!

Vrijdag 12 maart organiseert de VV & KV TFS in samenwerking met het sportbedrijf Drachten een live bingo voor alle Kompenijsters en mensen die de VV en KV een warm hart toedragen! De bingo wordt gepresenteerd door Fokke Postma vanuit de voormalige studio van "De Twee Gebroeders". De avond zal vooral in het teken staan van gezelligheid en muziek!

Lees meer »

In Memoriam: Sieger Brouwer

Deze week hebben wij het verdrietige bericht ontvangen dat op maandag 15 februari onze trouwe supporter Sieger Brouwer op 88-jarige leeftijd is overleden. Sieger was voor velen een bekend gezicht op 't Trefpunt.ย 

Lees meer »

Clubnieuws februari 2021

Het clubnieuws is op 3 februari per mail verstuurd. Per abuis is dit niet op de website geplaatst en is dit met terugwerkende kracht alsnog gepubliceerd.

Lees meer »

Molenakker Infra nieuwe bordsponsor bij vv TFS!

Namens de sponsorcommissie zijn we verheugd om te kunnen mededelen dat ook Molenakker Infra uit Dordrecht voetbalvereniging TFS een warm hart toedraagt! Aangezien het bedrijf een primeur heeft om als eerste en enige tot nu toe vv TFS te sponsoren vanuit de Randstad hebben wij de heren vrijdagmiddag 29 januari uitgenodigd op sportcomplex โ€™t Trefpunt. Het jonge bedrijf Molenakker Infra is op 1 januari 2019 opgericht door Seyit en Mehmet. De twee goed bevriende heren met Turkse roots zijn geboren en getogen in Rotterdam. Alvorens Seyit voor zich zelf begon was hij voornamelijk werkzaam als treinmachinist bij de NS en verhuurde hij huurwoningen (wat hij nog steeds graag doet). Mehmet daarentegen was vooral werkzaam in de elektra en als meubelmaker. De twee vonden het een ruime twee jaar terug wel tijd voor wat anders en besloten om een bedrijf te beginnen: โ€œWe droomden al een tijd over een toekomstig bedrijf. Mehmet is een handige jongen die al ervaring had in de kabeltechniek en we waren beide toe aan een nieuwe uitdaging. Zodoende zijn wij een infra bedrijf gestart wat hoofdzakelijk werkzaam is in de glasvezelโ€. Aldus Seyit.Met een ruime twee jaar ervaring in de glasvezel is Molenakker Infra inmiddels uitgegroeid tot een zeer gewaarde onderaannemer voor diverse aannemers. Waar Seyit en Mehmet begonnen met alleen grondwerkers en een graafmachine kunnen ze onderhand met een breed werkpakket het totale civiele plaatje voor de ondergrondse kabelinfra aanbieden. โ€œWaar wij tot stand zijn gekomen met alleen het aanleggen van glasvezel kunnen wij sinds een korte tijd ook routes blazen met kabel, distributiepunten (DP box) lassen en elektra aanleggen. Hierdoor kunnen wij alles aanreiken wat een aannemer verwacht van een civiele onderaannemer.โ€ Op de vraag wat de volgende ambitie is van het bedrijf antwoorden Seyit & Mehmet stellig: โ€œOnze roots liggen in Rotterdam, een loods openen in die regio is waar we naar op zoek zijnโ€.Hoewel de afstand van vv TFS naar de wortels van de heren uit Rotterdam maar liefst 216km bedraagt wilden ze altijd al een voetbalvereniging sponsoren. โ€œMet Frits van der Meer die werkzaam is voor onze opdrachtgever Van Gelder Telecom hadden wij al een link met de voetbalvereniging. Met jonge jongens die veel voor TFS doen vinden wij het leuk dat de voetbalclub mogen sponsoren. Als het competitie voetbal weer van start gaat wensen wij de leden veel succes en dat er maar veel gescoord mag worden!โ€Namens de sponsorcommissie bedankt! Benieuwd naar het bedrijf? Volg ze dan snel op LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/seyit-yerlikaya-580878b7/Molenakker Infra bedankt!

Lees meer »

We proberen iedereen zoveel mogelijk via onze website te informeren. Mocht u desondanks toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op. Kijk hiervoor op de contactpagina.